НОВИНИ

Лекції президента УАМС Ю.Н.Погорецького у Львові

Опубліковано 27 жовтня 2014 року.

Українська Асоціація Медицини Сну запрошує Вас відвідати лекції:

4 листопада 2014 року з 12:00 до 12:30 відбудеться лекція Погорецького Юрія Несторовича (к.м.н., президента Української Асоціації Медицини Сну, головного лікаря Лабораторії сну «УкрТелеМед») «Скритність та підступність хропіння та синдрому обструктивного апное сну в ендокринологічній практиці». Місце проведення за адресою: м. Львів, вул. Острозького, 1, Львівський Обласний Ендокринологічний Диспансер.

Організатори: Львівське обласне товариство ендокринологів, медичний центр "Ехокор", Всеукраїнська Громадська Організація «Українська Асоціація Медицини Сну» за підтримки Лабораторії Сну «УкрТелеМед» та компанії WEINMANN (Німеччина).

5 листопада 2014 року з 10:30 відбудуться лекції Погорецького Юрія Несторовича (к.м.н., президента Української Асоціації Медицини Сну, головного лікаря Лабораторії сну «УкрТелеМед») «Невідкладні стани в кардіології» та «Скритність та підступність хропіння та синдрому обструктивного апное сну в терапевтичній практиці». Місце проведення за адресою: м. Львів, вул. Ярослави Стецько, 3, Поліклінічне відділення 4-ї міської клінічної лікарні.

Організатори: Львівське обласне товариство терапевтів за підтримки Українського Лікарського Товариства у Львові, медичний центр "Ехокор", Всеукраїнська Громадська Організація «Українська Асоціація Медицини Сну» за підтримки Лабораторії Сну «УкрТелеМед» та компанії WEINMANN (Німеччина).

Скритність та підступність хропіння та синдрому обструктивного апное сну. Хропіння – це не просто надокучливий звук, а сигнал про поміч, він виникає після зупинок дихання при розкритті глотки. В деяких випадках у пацієнтів буває до 600 (!) зупинок дихання уві сні. Проблеми порушення сну призводять до багатьох проблем, в тому числі до інсультів, інфарктів і навіть раптової смерті. Хропіння – є міждисциплінарною проблемою, пацієнтів з порушенням сну спостерігають кардіологи, функціональні діагности, невропатологи, терапевти, гінекологи та інші. СРАР – терапія - є «золотим стандартом» в лікуванні хропіння та обструктивного апное сну.

Невідкладні стани в кардіології.
Найбільш частою причиною раптової кардіальної смерті та раптової смерті взагалі являється фібриляція шлуночків. Основний спосіб боротьби - це своєчасна дефібриляція. Дуже велику роль у спасінні життя відіграє час реакції. Слід пам’ятати, що коефіцієнт виживання знижується на 10% за хвилину. Автоматична зовнішня дефібриляція – шлях до спасіння життя! В ідеальному варіанті, АЗД повинні розміщуватися таким чином, щоб від моменту зупинки серця до прибуття АЗД проходило не більше 3-х хвилин, а від виклику до моменту першого розряду пройшло б не більше 5 хвилин.

УкрТелеМед Ехокор

Деталі за телефонами: +38 (044) 387-22-30 та +38 (044) 537-36-86

З повагою,
Президент Української Асоціації Медицини Сну,
головний лікар Лабораторії сну "УкрТелеМед",
к.м.н. Погорецький Юрій Несторович