НОВИНИ

Затвержено графік проведення освітніх школ

Опубліковано 22 вересня 2014 року.

Запрошуємо Вас прийняти участь у освітніх школах міждисциплінарної сомнології з питань сомнології, кардіології, анестезіології та пульмонології з міжнародною участю провідних фахівців Німеччини, Австрії, Америки.

1. 25 вересня 2014 року з 10:00 до 10:30 лекція: «Синдром обструктивного нічного апное як причина резистентної артеріальної гіпертензії.» Погорецького Юрія Несторовича (Україна) - к.м.н., президента Української Асоціації Медицини Сну, головного лікаря Лабораторії сну УкрТелеМед. Лекція відбудеться за адресою: НСК «Олімпійський», вул. Червоноармійська, 55, Київ (хол чемпіонів)в рамках XV Національний конгрес кардіологів України (23.09-25.09.2014)

2. 25 вересня 2014 року з 13:00 до 13:30 лекція: «Вплив порушення сну на ризик розвитку артеріальної гіпертензії та серцево - судинних захворюваннь.» Інго Фітце (Німеччина) - професора, голови Німецького фонду сну, очільника Міждисциплінарного центру медицини сну Клініки Шаріте.Лекція відбудеться за адресою: НСК «Олімпійський», вул. Червоноармійська, 55, Київ (конференц - зала «Спарта») в рамках XV Національний конгрес кардіологів України (23 - 25.09.2014).

3. 30 вересня 2014 року з 11:30 до 18:00 науково - практична конференція: «Сучасні аспекти теорії та практики сомнології в Україні. Неінвазивна та штучна вентиляція легень - переваги та недоліки.», що відбудеться за адресою: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, Київ (зала № 8, павільйон № 2) в рамках 23-ї Міжнародної виставки «Охорона здоров’я 2014» (30.09 - 02.10.2014).

4. 16 жовтня 2014 року з 10:00 до 16:00 науково - практична конференція: «Актуальні проблеми сомнології.», що відбудеться за адресою: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-б, Київ (зала № 3) в рамках V Ювілейного Міжнародного Медичного форуму (14 - 16.10.2014).

5. 27 - 29 грудня 2014 року лекція: «Інсульт та апное сну: смертельний тандем.» Клаудіо Л. Bassetti А. (Швейцарія) - професора, директора клініки та головного лікаря кафедри неврології Інзель шпиталю.

У зв’зку з обмеженою кількістю учасників, просимо Вас заздалегідь підтвердити свою присутність на майстер-класі. Реєстрація учасників проводиться за тел.: +38 (044) 537-36-86 / + 38 (050) 380-23-28, e-mail: ukrtelemed@ukrtelemed.com.ua
Деталі на сайті www.ukrtelemed.com

Як запідозрити проблему порушення сну, хропіння та обструктивного апное сну:
- Гучне хропіння та зупинки дихання, на які скаржиться пацієнт та / чи його близькі.- Надмірна вага. Піквікський синдром.- Перенесені інфаркти чи інсульти, що виникають частіше за все вночі.- Підготовка до операції чи вже проведені кардіохірургічні операції з встановлення кардіостимулятора, дефібрилятора-кардіовертера, що викликані частими нічними порушеннями ритму.- Прогресуюче звуження просвіту коронарних судин чи шунтів, щорічна наростаюча необхідність постановки додаткових стентів.
- Наростаюча частота нападів стенокардії напруги та спокою, наростаюча серцева недостатність.
- Підвищення рівня глюкози, висока ймовірність цукрового діабету другого типу (чи прихованого). Відмічається підвищення рівня холестерину.
- Висока ймовірність захворювання щитовидної залози - гіпотиреоз. Часті нічні поти, нічний свербіж, парестезії та болі в кінцівках, підвищена рухливість кінцівок. Часті просинання. Відсутність глибокого сну. Нічні кошмари.
- Тривожний стан по ночах, що призводить до безсоння.
- Зловживання алкоголем, снодійним та транквілізаторами для засинання. Вечірній чи нічний підвищений апетит.
- Ранкові головні болі, часті мігрені. Зниження пам’яті, дратівливість, депресія, апатія
- Наростаючі когнітивні порушення (розлади уваги та інтелекту).
- Засинання за кермом (засинання на червоне світло світлофору, в заторі, часті ДТП та автокатастрофи).- Консультація уролога з питання частих нічних відвідувань туалету (ніктурія).
- Зниження еректильної функції, зниження чи зникнення потенції та лібідо.
- Зниження імунітету, часті простудні захворювання, пневмонії, зростання клініки обструктивного захворювання легень.

З повагою,
Президент Української Асоціації Медицини Сну,
головний лікар Лабораторії сну "УкрТелеМед",
к.м.н. Погорецький Юрій Несторович