Конференція по діагностиці та лікуванню обструктивного апное сну

Назад


Шановні колеги, пройшла Перша в Україні онлайн конференція з Медицини сну!На конференції було зібрано багато професіоналів з різних галузей, які ділилися знаннями, щоб знайти ефективні підходи в діагностиці та лікуванні синдрому обструктивного апное сну (СОАС).

Обструктивне апное сну - це розлад сну, що характеризується повторюваною обструкцією дихальних шляхів під час сну.Щоб діагностувати обструктивне апное сну, в першу чергу, необхідно провести полісомнографію (нейро-кардіо-респіраторний моніторинг з відео-аудіо моніторингом) та/або амбулаторний респіраторний моніторинг.

Лікування обструктивного апное уві сні призначене для усунення порушень дихання в нічний час, покращення якості сну та зменшення ускладнень зі здоров'ям. Основним методом лікування СОАС є терапія позитивним тиском повітря у дихальних шляхах - прилади СІПАП (CPAP)!

В деяких випадках, в залежності від ступеню важкості пацієнта, можуть бути запропоновані інші методи лікування: оральні засоби – ортодонтичні прилади, хірургічне втручання або медикаментозне лікування.

Бережіть себе та своїх близьких!