Перша в Україні Онлайн Конференція з Медицини Сну!

Назад


Шановні колеги, 29 квітня ми запрошуємо вас на Першу в Україні Онлайн Конференцію з Медицини Сну!

Реєстрація: https://www.usmishkamdfond.com/реєстрація-учасників-конференції/

Sleep apnea – це проблема, яка давно вийшла за межі кабінету сомнолога.

Ви – ортодонт, невролог, педіатр чи може ендокринолог? Ми зібрали професіоналів з різних галузей, щоб дискутувати, ділитись знаннями і разом шукати ефективні підходи у лікуванні Sleep apnea!


SLEEP APNEA – Інтегральні підходи в діагностиці і лікуванні дорослих та дітей

Зважаючи на те, як стрімко розвивається наука про сон – удосконалюються підходи у діагностиці та лікуванні Sleep apnea.
Сьогодні – це проблема, яка давно вийшла за межі кабінету сомнолога. Ми зібрали професіоналів з різних галузей, щоб дискутувати, ділитись знаннями і разом шукати ефективні підходи у лікуванні!


На конференції ви ознайомитеся з останніми розробками медицини сну та розглянете ефективні методики для діагностики та лікування пацієнтів із розладами сну, включаючи обструктивне апное уві сні, гіперсомнію, парасомнію та безсоння, а також розлади циркадного ритму.Конференція організована за ініціативи Академії безперервної освіти ортодонтів (ACEO) та за підтримки Лабораторії сну доктора Погорецького, Асоціації ортодонтів України та Української асоціації медицини сну.Вартість участі у конференції – 500 грн.

Зібрані кошти за участь у конференції будуть спрямовані на лікування внутрішньо переміщених дітей з зубо-щелеповими захворюваннями.З початком війни в Україні Благодійний фонд Мирослави Дрогомирецької “Подаруй дитині усмішку” поряд з оздоровленням дітей-сиріт через обласні, регіональні центри охорони здоров’я та приватні структури також почав опікуватись внутрішньо переміщеними дітьми. Починаючи з 2012 року завдяки діяльності фонду безкоштовно проліковано понад 400 дітей віком від 10 до 18 років.

Спікери: Дрогомирецька М.С. (ортодонт), Юзвенко В.С. (ендокринолог), Погорецький Ю.Н. (сомнолог), Яковенко О.К. (пульмонолог), Ткаченко Ю.В. (ортодонт), Рига О.О. (педіатр), Дубнов А.В. (ортогнатичний хірург), Глазунов О.С. (невролог), Тодуров М.Б. (кардіолог).